BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAIaromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
rfpromo
NDesign
teisines.lt
maistassportui.lt


Bushido naujienos

2016-10-21
Bušido kovotojas Sergėjus Maslobojevas nekantriai laukia turnyro Vilniuje: „Tokiomis sąlygomis galime išspausti absoliutų maksimumą“

Sulaukęs tarptautinio pripažinimo, Sergėjus nesustojo ir toliau skinasi kelią kovos menų olimpe. Kasdienės sunkios treniruotės, pasiruošimas turnyrams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, atima labai daug laiko – kada ilsėtis iš išsigydyti traumas, nežinia. „Tokia ta profesionalaus sporto kaina“,– atviravo Kuvaldos pravarde gerausiai žinomas kovotojas. Apie nenumaldomai artėjantį susitikimą su Tomislav Malenica „BUSHIDO HERO`s & KOK WORLD SERIES 2016“ turnyre, jis taip pat turi nuomonę. Ir tiki, kad iš Olandijos prestižinio klubo atvykstančiam priešininkui laimėti šansų tiesiog nebeliks.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-09-30
Šeimyninį gyvenimą pradėjęs bušido kovotojas Tadas Jonkus: „Tik būdami su mums skirtais žmonėmis galime būti sėkmingais“

Šių metų liepą susituokęs trisdešimtmetis bušido kovotojas Tadas Jonkus atviras – šeima jam didžiausias turtas. O ir laiko rasti jai ne taip sunku, kai žmonos Dainoros bei pačio pomėgiai panašūs: „Abu labai daug sportuojame“, – džiaugiasi daugkartinis kikbokso čempionas. Vos grįžęs iš medaus mėnesio, jis tęsė intensyvų pasiruošimą „BUSHIDO HERO`s & KOK WORLD SERIES 2016“ turnyrui, kuris jau lapkričio 19d. sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną. „Varžybų dieną būsiu geriausios sportinės formos. Pilna arena artimų žmonių, nerealus palaikymas, adrenalinas – labai to laukiu!“, – užtikrintai, su ypatingu užsidegimu kalba sporto klubo „K-1 Akademija” atstovas.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-09-26
„BUSHIDO SWAT 64 & FC BUSHIDO” turnyre Alytuje – kylančių žvaigždžių dvikova

Prieš metus į Alytaus miestą su trenksmu sugrįžę bušido turnyrai vėl kviečia ypatingam reginiui: „BUSHIDO SWAT 64 & FC BUSHIDO”. Rugsėjo 24 d. kovos menų gerbėjai galės pamatytį vieną iš pasaulinių etapų. Alytaus arenoje vyksiančiame turnyre susitiks ir du sparčiai bušido karjeros laiptais kylantys kovotojai – Valdemaras Kulda bei Darius Minkevičius. Sportininkai kovos 85 kg svorio kategorijoje, pagal bušido taisykles.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-09-20
PRELIMINARUS BUSHIDO SWAT’64 KOVŲ SĄRAŠAS BUSHIDO SWAT’64
BUSHIDO WAY OF THE WARIORR
24 TH OF SEPTEMBER , ALYTAUS ARENA
START TIME 19:00 P.M.
Skaityti plačiau Plačiau
2016-09-12
Vokietijos bušido kovotojas Juliui Mockai žada nokautą

Po to kai bušido kovotojas Julius Mocka gana drąsiai išvadino klounu vieną stipriausių Vokietijos kovotojų Vladimirą Toką, vokietis cirko Vilniaus „Siemens” arenoje nepažadėjo, nebent nokautą lietuviui.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-09-08
Iš realybės šou sugrįžęs bušido kovotojas Julius Mocka: „Kol kas buvau tik salėje ir namuose“

Kovotojui Juliui Mockai ši vasara buvo lyg vienas ilgas nuotykis: rasta nauja meilė, laimėtas realybės šou „2 Barai“ ir staiga kasdienio gyvenimo dalimi tapęs didžiulis gerbėjų dėmesys. Atėjo laikas sugrįžti į realų gyvenimą, kur nepersekioja kameros, niekas neįrašinėja asmeninių pokalbių, bet iš toli „mojuoja“ išsiilgę bokso maišai ir rankomis trina komandos draugai. „Pačiu laiku ištrūkau į laisvę, reikia pilnu tempu ruoštis naujam sezonui“,– džiaugiasi sportininkas, jau lapkričio 19d. žengsiantis į ringą Vilniaus „Siemens” arenoje, kur „ BUSHIDO HERO`s & KOK WORLD SERIES 2016“ turnyre revanšinėje kovoje susitiks su Vladimiru Toku.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-08-25
Julija Stoliarenko išvyksta į Japoniją: pasirodymas bušido turnyre buvo lemtingas

Kovo mėnesį vykusiame „KOK World Series 2016” Julija Stoliarenko kovojo pirmą kartą, tačiau to užteko, kad būtų pastebėta vienos didelės Japonijos organizacijos atstovų. Dabar 23 metų sportininkė jau ruošiasi išvykimui pas juos į Tokiją, kur pusę metų treniruosis ir dalyvaus projekte „SEIZA”. Projekto tikslas – surinkti merginas iš įvairių kovos menų stilių ir skirtingų pasaulio šalių, sujungti jų privalumus ir trūkumus bei leisti joms kovoti sausio mėnesį vyksiančiame renginyje jau pagal japonų BUDO taisykles.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-08-19
Bušido kovos Taline – spaudos konferencija ir kovų pristatymas

Lietuvoje puikiai pažįstamas „KOK” („King of Kings”) projektas sezono startą skelbia Taline. Rugpjūčio 16 d. Estijos publikai pristatytos artėjančios KOK WORLD GP kovos iki 65 kg., bei titulinė kova tarp staigmenų nestokojančių KOK kovotojų Roman Zobin ir Sergei Morrari. Skaityti plačiau Plačiau

2016-08-17
Bušido kovotojų vasara Tailande, kur žmonės tuo pačiu sportiniu ritmu gyvena ištisus metus

Net trijų bušido kovotojų vasara šiemet kitokia – Martynas Jasiūnas, Igoris Osininas ir Sergėjus Maslobojevas jau antras mėnuo treniruojasi Tailande. Orų kaita, nuolatinė įtampa ir alinančios treniruotės jų nebaugina, vyrai sako esantys laimingi, turėdami galimybę sportuoti su tailandiečiais, kuriems kovos menai – visas gyvenimas. „Kartais tiesiog reikia pakeisti aplinką ir vietą, kurioje sportuojam. Reikia ir naujų partnerių, kad tobulėtume“,– apie vasarą toli nuo Tėvynės vieningai kalba kovotojai, besiruošiantys „FC HERO`s 2016“ turnyrui, kuris jau lapkričio 19 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-04-28
Bušido kovos grįžta į Uteną!

Jau antrą kartą Utenoje “Bushido S.W.A.T. 62 series” į vieną vietą susiburs visi bušido mėgėjai bei profesionalūs sportininkai. Dar vis prisimenate, kokios aistros užvirė pirmajame S.W.A.T. turnyre Utenoje? Tuomet žymėkitės balandžio 29 dieną ir vakarą praleiskite besimėgaudami nuostabiu šou savo gimtajame mieste! Utenos miesto garbę gins “Super kovoje” uteniškis Ovidijus Diržys, puikiai pasirodęs praeitose kovose. Be kovotojų lietuvių, tarptautiškumą rengniui suteiks kovotojai iš Latvijos. Vyrų akims palepinti atvyks go go šokėjos ir seksualiausia ringo mrgaitė, kuri pavergė Panevėžyje vykusio (balandžio 15 d.) bušido žiūrovus! Be įprasto ringo, arenoje taip pat išvysite sceną, kurioje įvyks kovotojų paradas. O kad būtų įdomiau stebėti renginį – bus pasirūpinta dar įspūdingesniais šviesos efektais! Tad balandžio 29 dieną skirk stipriems bušido kovotojams, aukštos kokybės turnyrui, prizams ir žaidimams!

Skaityti plačiau Plačiau
 
1 puslapis iš 133
Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e