BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAIaromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
rfpromo
NDesign
teisines.lt
maistassportui.lt


Bushido naujienos

2016-04-28
Bušido kovos grįžta į Uteną!

Jau antrą kartą Utenoje “Bushido S.W.A.T. 62 series” į vieną vietą susiburs visi bušido mėgėjai bei profesionalūs sportininkai. Dar vis prisimenate, kokios aistros užvirė pirmajame S.W.A.T. turnyre Utenoje? Tuomet žymėkitės balandžio 29 dieną ir vakarą praleiskite besimėgaudami nuostabiu šou savo gimtajame mieste! Utenos miesto garbę gins “Super kovoje” uteniškis Ovidijus Diržys, puikiai pasirodęs praeitose kovose. Be kovotojų lietuvių, tarptautiškumą rengniui suteiks kovotojai iš Latvijos. Vyrų akims palepinti atvyks go go šokėjos ir seksualiausia ringo mrgaitė, kuri pavergė Panevėžyje vykusio (balandžio 15 d.) bušido žiūrovus! Be įprasto ringo, arenoje taip pat išvysite sceną, kurioje įvyks kovotojų paradas. O kad būtų įdomiau stebėti renginį – bus pasirūpinta dar įspūdingesniais šviesos efektais! Tad balandžio 29 dieną skirk stipriems bušido kovotojams, aukštos kokybės turnyrui, prizams ir žaidimams!

Skaityti plačiau Plačiau
2016-04-11
MINDAUGAS VERŽBICKAS EUROPOS BUSHIDO ČEMPIONAS

Kišiniove (Moldova) šeštadienį vykusiame „King of Kings“ kovinio sporto turnyre Europos čempiono diržą iškovojo lietuvis Mindaugas Veržbickas.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-04-11
Stipriausios Tarptautinio bušido turnyro S.W.A.T. 61 kovos Panevėžyje

Balandžio 15 dieną, penktadienį, 19 val., „Cido“ arenoje įvyks daug dėmesio susilaukusios įspūdingos dvikovos. Dėl pergalės po 3 metų pertraukos SWAT turnyras ir vėl sugrįžta į stiprių kovos menų atstovų gimtinę – Panevėžį. Turnyrus organizuoja Lietuvos bušido federacija - šie turnyrai per savo šešiolikos metų gyvavimo istoriją išpopuliarėjo ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-04-04
Bushido SWAT'61 Cido Arena Bushido SWAT'61 Cido Arena vaizdo įrašas iš įvykusio renginio. Skaityti plačiau Plačiau
2016-03-15
T. Pakutinskas apie artėjančią kovą

Jau kovo 19 – ąją į ringą lipsiantis bušido kovotojas Tomas Pakutinskas: „Per šią savaitę turiu atsistatyti”

Sporto klubo „Rings” kovotojas, tauragiškis Tomas Pakutinskas niekada nedaugžodžiauja, tačiau savo tikslus įvardija trumpai ir aiškiai. Šis kartas ne išimtis – sportininkas tikina esąs pasiruošęs ateinančiam šeštadieniui ir žada gerą kovą. Jo dvikovos bene dažniausiai baigiasi smaugimo veiksmais, bet Tomas jau pats nori pokyčių: „Stengsiuosi daugiau dirbti rankomis, o ne tik smaugti, smaugti, smaugti… Kiek galima”, – juokdamasis retoriškai užklausia. Jau už mažiau nei savaitės, kovo 19 – ąją, jis didžiausiame „KOK WORLD SERIES 2016” bušido ringe susitiks su Arya Sheikh Hosseini – kovotoju iš garsiausio Olandijos sporto klubo „Mike's GYM”.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-03-07
Treneris Žydrūnas Jasiūnas apie darbą su sūnumi ruošiantis didžiausiam bušido turnyrui

Sporto klubo „Vendetta” auklėtinis Martynas Jasiūnas šiuo metu dvyliktokas, tačiau laiko stoka mokslams nesiskundžia, viskas jam atrodo natūralu: „Mokslus ir sportą suderinti pavyksta, o pramogoms ir audringiems vakarėliams laiko nėra. Bet sportas su pramogom juk nelabai dera”, – šypsodamasis taria kovotojas, jau kovo 19 d. lipsiantis į didžiausią „KOK WORLD SERIES 2016” bušido ringą.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-02-24
Revanšo prieš latvį laukiantis bušido kovotojas Karolis Liukaitis: „ Manau, kad dabar žiūrovai jau žino, ko tikėtis iš mano kovų”

Vienam geriausių Lietuvos bušido kovotojų Karoliui Liukaičiui pasiruošimas pavasario „KOK World Series 2016” turnyrui ypatingas. Ne tik dėl to, kad laukia revanšinė kova prieš latvį Vitalijs Buhrjakovs, bet ir dėl rudenį lūžusios bei iki šiol skausmu apie save primenančios rankos: „Reikėjo laiko atsistatymui, ramybės, tad nelabai ką ir nuveikiau“,– teigia sportininkas, jau kovo 19 – ąją žengsiantis į ringą Vilniaus „Siemens” arenoje. Prisiminimai apie prieš daugiau nei 3 metus vykusią kovą su latviu nekokie, tačiau tai tik veda Karolį pirmyn ir motyvuoja: „Po to pralaimėjimo, kai sėdėjau vienas salės kamputyje, daviau sau žodį, jog daugiau niekada taip nepasiduosiu ir visąlaik eisiu iki galo”,- užtikrintai sako sporto klubo „Titanas” atstovas. Mūsų pokalbis būtent apie laiką ir įgytą patirtį, apie didelį pergalės troškimą ir likusias svarbiausias 3 savaites iki kovos.

Skaityti plačiau Plačiau
2016-02-19
Sporto fanų pageidavimu bušido ringe ir moterų kova

Jau aiškėja kovo 19 dieną „KOK World Series 2016” turnyre planuojamos staigmenos, viena iš jų – moterų dvikova, kurioje Lietuvą atstovaus Julija Stoliarenko. Vilniaus „Siemens” arenoje 22 metų mergina kovos pirmą kartą, tad šis įvykis jai ypatingas: „Buvo sunku rasti man priešininkę, todėl teko palaukti, bet dabar esu laiminga. Pagaliau mane sups savos sienos”, – džiaugsmo neslėpė kovotoja. Nors gimė ir augo Visagine, Julija šiuo metu savo kasdienybės nebeįsivaizduoja be Kauno. Čia jos visas gyvenimas. Tiksliau sporto klubas „Fighter House/ Roger Gracie Academy”, treneris Donatas Uktveris ir kolegos, geriausiai suprantantys merginos tikslus ir svajones: „Be jų aš tiesiog netobulėčiau”, – teigia sportininkė, kovos menais užsiimanti daugiau nei 10 metų. Per šį laiką ji spėjo tapti Shindokai kan karatė, Kyokushinbudokai kan karatė, K-1, Muay thai ir Brazilų Jiu Jitsu Lietuvos, Europos bei Pasaulio čempione.

Skaityti plačiau Plačiau
 
1 puslapis iš 132
Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e