BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Lietuvos Bušido Federacijos prezidentas Donatas Simanaitis .....kiekvienas yra kovotojas.....

2017-06-06

- Kas yra bušido?
- Bušido, tai kovos menas. Manau, kiekvienas vyras giliai širdyje yra kovotojas. Tad, kaip ir krepšinis, bušido jau tapo antra Lietuvos religija, surenkanti dideles žiūrovų auditorijas.

- Ką galėtumėte papasakoti apie Klaipėdoje šio mėnesio 16d. vyksiantį „KOK SPECIAL SUMMER EDITION 2017“ turnyrą?
- Galiu apibūdinti keliais žodžiais: tai turnyras kokio seniai laukėme. Žiūrovai išvys ypač intriguojantį 4 aukščiausio lygio kovotojų GP turnyrą, rezervinę kovą ir 4 super kovas . Visos kovos viena už kitą įdomesnės, kurių baigties nedrįsčiau iš anksto prognozuoti. Be abejonės, Lietuvoje norime matyti lietuvių pergales , bet tai nebus lengva. Tai sportas, laimės stipriausias . Taip pat žiūrovų laukia įspūdingas vakaro šou, apie kurį galėčiau pasakoti valandų valandas. Sakoma, jog geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti.

- Kas jūsų nuomone šio turnyro favoritai?
- Grand Prix turnyre dalyvaujantys kovotojai vienas už kitą stipresni, tad visus keturis galėčiau vadinti favoritais. Nuspėti kas liks vakaro čempionu nedrįstu , nes kiekvienas iš ketvertuko vertas čempiono titulo. O kam lemtingą dieną šypsosis „fortūna“ pamatysime jau už dviejų savaičių. Laukti liko nedaug.

- Kaip keletu žodžių galėtumėte apibūdinti pagrindinę vakaro kovą, kurioje susikaus Tadas Jonkus prieš Vokietijos čempioną Arxent Ismaili?
- Tadas - vienas stipriausių Lietuvos bušido rinktinės kovotojų , bet vokietis labai pavojingas varžovas, pasižymintis agresyviu kovos stiliumi. Taigi mūsiškiui tikrai lengva nebus . Tikimės Klaipėdos arenoje Tadą pamatyti pačios geriausios formos .

- Visus labai sudomino artėjanti stilingiausiu tituluojamo kovotojo Henriko Vikšraičio dvikova prieš Lenkijos kovotoją Artur Baradyn.
- Henrikas stiprus, agresyvus kovotojas, net 80 % savo pergalių laimėjęs anksčiau laiko. Manau šiame turnyre Henrikas ir vėl nustebins savo gerbėjus įspūdingu kovos stiliumi .

- Kodėl verta apsilankyti artėjančiame KOK Bushido turnyre?
- Visi KOK Bushido turnyre dalyvausiantys kovotojai yra ypač aukšto sportinio meistriškumo, tad kiekviena vakaro kova gali tiek nustebinti, tiek pradžiuginti savo sirgalius. Didelė adrenalino „dozė“ garantuota . Vakaro metu išvysime 11 dvikovų, kurios bus transliuojamos daugiau nei į 100 pasaulio šalių. Tokio lygio kovos menų turnyras Klaipėdos istorijoje bus pirmas, todėl noriu pakviesti visus - nepraleiskite progos tapti šios istorijos dalimi. Ateikite palaikyti Lietuvos kovotojų, jūsų palaikymas jiems be galo svarbus. Visų, kas neabejingi kovos menams, laukiame birželio 16 d., Klaipėdos "Švyturio Arenoje".

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e