BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Super šou turnyre „K-1 HERO‘S 2006“ susikaus pasaulio išrinktieji

2006-10-16

Š.m. lapkričio 11 dieną Vilniuje „Siemens“ arenoje įvyks super Bušido K-1 HERO`S tarptautinis turnyras. Patys pajėgiausi kovotojai iš daugelio pasaulio šalių atvyks išbandyti jėgas su stipriausiais Lietuvos kovotojais.

Praeitais metais į „K-1 HERO`S 2005“ susirinko virš 6000 sirgalių. Toks žiūrovų skaičius paprastai susirenka tik į garsiausių atlikėjų koncertus ar į finalines krepšinio varžybas.

Į „K-1 HERO`S 2006“ turnyrą atvyksta tokie garbingi svečiai, kaip Fighting Network K – 1 prezidentas S. Tanigava ir HERO`S vadovas Akira Majeda. Tai puikiai įrodo šio tarptautinio turnyro svarbą užsienyje.

Padidinti...Ryškiausia šio super turnyro žvaigždė atvyksta net iš Kanados. Tai vienas žymiausių PRIDE ir K-1 sunkiasvorių kovotojų Gary Goodridge „Big Daddy“ iš Kanados. Jis atvyksta susikauti su lietuvių lokiu Tadu Rimkevičiumi. Goodridge yra bene vienas ryškiausių profesionalaus sporto kovotojų visame pasaulyje. Jis profesionaliame ringe kovėsi virš 80 kartų. Tai gyva kovos menų legenda, nėra nei vieno dvikovos menų aistruolio, kuris nebūtų girdėjęs šio vardo.

Kitas šio turnyro ryškus favoritas - visiems gerai žinomas Volk-Bazigit Atajev geriausias RINGS Legendos Volko Hano mokinys, kuris visus stebina savo įspūdinga smūgine technika. Jo varžovu ringe šį kartą taps lietuvis Valdas Pocevičius.

Viso K-1 HEROS turnyre įvyks super 12 dvikovų. Jame susikaus visame pasaulyje žinomi kovotojai. Specialiai į šį turnyrą atvyksta ir visai neseniai Japonijos padangėje ryškiai suspindusi ir stipriai ten įsikūrusi nauja žvaigždė – japonas Hideo Tokoro. Tai jis sugebėjo kovoje įveikti nenugalimąjį Choos Gracie.

Lietuviai savo sąstatą šiame turnyre paruošė kaip niekada stiprų, tai Valerijus Golubovskis, Kęstutis Smirnovas, Jordanas Poškaitis, Egidijus Valavičius, Petras Markevičius, Sergėjus Greičicho ir kiti. Nepakartojamas šou truks apie 3 valandas.

Žiūrovų lauks ne tik įspūdingos kovos ringe ,bet ir nepakartojamas šou, nuostabiosios Olia Lia Lia mergaitės, bei gausybė kitų siurprizų. Kiekvienas bilietas dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti HERO`S suvenyrus, bei marškinėlius su mėgstamiausių kovotojų atvaizdais, fotografijas su asmeniniais kovotojų parašais. Didžiausias bilietų loterijos prizas, video projektorius BENQ, kuris atiteks vienam iš renginio žiūrovų pasibaigus paskutinei turnyro kovai.

Bilietų kaina nuo 30 iki 100 litų. Bilietams su laisvalaikio kortele taikoma 30procentu nuolaida. Bilietus galite rezervuoti, užsisakyti ir įsigyti internetu. Visą informaciją apie bilietų platinimą galite rasti internete http://www.tiketa.lt/

 

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e